У Центрі дитячої творчості побилися “свободівці” і “вільнодемократи” (відео)

21 Листопада 2018 14:14

Бійка між симпатиками різних політичних сил сталася сьогодні в холлі Черкаського міського Центру дитячої і юнацької творчості.

Тітушки з "чорнухою"

Тітушки з Партії Вільних Демократів вчинили напад на свободівців у дитячому закладі.Сьогодні, "свободівці" помітили осіб, які в приміщенні "Центру дитячої та юнацької творчості" зберігали газети з неправдивою, наклепницькою інформацією про націоналістів. На вулиці біля ЦДЮТ цю газету розповсюджували. 😠 Як виявилося, газету розповсюджували за вказівкою Володимира Матюші, відомого за фальсифікаціями виборів (він намагався знищити сфальшований протокол). Володимир Матюша викликав підкріплення – "тітушок".Через намагання свободівцями завадити розповсюдженню газети, "тітушки" вчинили напад.Була викликана поліція для затримання та встановлення нападників…

Posted by Черкаська "Свобода" on Tuesday, 20 November 2018

Як повідомили в Черкаському осередку ВО “Свобода”, на націоналістів напали представники “Партії вільних демократів”. Нібито в приміщенні ЦДЮТу газету з наклепницькою інформацією про “Свободу” зберігали, а потім на вулиці роздавали. “Свободівці” намагалися завадити розповсюдженню газети – і вчинилася бійка.

Була викликана поліція для затримання та встановлення нападників.