Атлантичний вихор змінить погоду на Черкащині

21 Грудня 2018 18:00

Атлантичний вихор 22 грудня змінить погоду і принесе на Черкащину невелике підвищення температури та опади в різних фазах. Найближчої ночі можливе утворення туману та слабкої ожеледі, а завтра, 22 грудня, вдень при проходженні атмосферного фронту чекаємо сніг, мокрий сніг, слабке налипання мокрого снігу при температурі вночі 1..6º морозу, вдень -3º..+2º, прогнозують в обласному гідрометеоцентрі.

23 грудня на фоні підвищеної температури повітря -1º..+4º опади продовжаться переважно у вигляді дощу з мокрим снігом. Посилений вітер та висока вологість повітря додаватимуть відчуття холоду. На дорогах області втримається ожеледиця.
24 грудня Черкащина опиниться у холодній частині циклону, тому морозними будуть як ніч -1..-6º, так і день 0..-5º, вдень випадатиме мокрий сніг.
А 25 грудня морози ще посиляться вночі до 4..9º, інтенсивність опадів зменшиться, проте на дорогах і тротуарах буде слизько.

При плануванні поїздок на святкові дні, особливо на далекі відстані, слід враховувати слизьку дорогу та опади у різних фазах, що потребуватиме підвищеної уваги та обережності.