Морозні різдвяні свята прогнозують на Черкащині

2 Січня 2019 14:00

Погоду Черкащини продовжує визначати скандинавський циклон. Тому найближчої ночі в регіоні випадатиме помірний сніг на фоні 1-6º морозу, вдень істотних опадів не прогнозується, інформують в обласному гідрометеоцентрі.

А вже завтра, 3 січня, на територію області продовжить надходити арктичне повітря і морозна погода встановиться на тривалий період. Нічні температури знижуватимуться до 6..11º морозу, денні – 2..-7º морозу. А на Різдвяні свята морози ще посиляться на кілька градусів, і місцями можуть сягати -15..-17º, вдень 5..8º морозу, періодично випадатиме сніг. Тому, збираючись на Святвечір нести вечерю своїм близьким, не забувайте про теплий одяг та слизьку дорогу.

До речі, найсильніший мороз 27° у Різдвяну ніч відмічався у 2009 році, а весь Різдвяний період (6-9 січня) був найхолоднішим у 1987 році, коли морози досягали 33°.

Попри зимову погоду, на водних об’єктах області лід тонкий та ненадійний. Тому прогулянки та зимова рибалка на ньому вкрай небезпечні! Лише у нижній частині Кременчуцького водосховища спостерігається суцільний льодостав товщиною 18 см.