Провінційне мислення: перед візитом президента влада “вилизує” Черкаси

17 Січня 2019 14:17

Минуло півзими і за цей час на льодових тротуарах травмувалися сотні черкащан. Пішохідні доріжки не могли почистити через брак коштів, чи то техніки. Але перед візитом у Черкаси Президента України Петра Порошенка ситуація кардинально змінилася, у місті раптово почали розчищати центральні тротуари. І не просто розчищати, як це часто роблять для галочки, а так якісно, що під ногами у пішоходів нарешті засяяв омріяний асфальт.

Процес чищення черкаських тротуарів біля скверу Богдана Хмельницького

Глава держави приїжджає у п’ятницю, 18 січня, на відкриття пам’ятника митрополиту Василю Липківському, який встановили біля Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського.

До урочистих заходів у Черкасах привели у готовність техніку КП «ЧЕЛУАШ», СУБів та підприємства «ЧСУ-525». Ми працюємо за дорученням ЖКГ і розчищаємо чотири квартали від Черкаської обласної філармонії до музичного училища, – розповів у коментарі «Про все» директор підприємства “ЧСУ-525” Андрій Бортник.

Також підприємець зауважив, що планують розчистити ще п’ять об’єктів у різних частинах міста.

На першому фото – стан тротуарів 15 січня, на другому – 16 січня

Натомість у соцмережах користувачі вже почали жартувати з цього приводу. Так, громадський активіст Артур Чимерис на своїй сторінці у Faсebook написав:

“Томос все ближче до Черкас. Вже цієї пятниці зустічайте давно забуті конспекти та протоколи тулуба на Черкащині… Філармонія майже готова. 6 одиниць техніки – благодать. Ну і справжнє диво – працюючий шнекоротор”.

Томос все ближче до Черкас. Вже цієї пятниці зустічайте давно забуті конспекти та протоколи тулуба на Черкащині… Філармонія майже готова. 6 одиниць техніки – благодать. Ну і справжнє диво – працюючий шнекоротор.

Posted by Artur Chemyrys on Tuesday, 15 January 2019

“Я так розумію, що всі ржуть і стібуться скрізь сльози, що їх варто лити над комунальними талантами міської влади, яка знову почистила місто “на четвірочку”… по 12-бальній шкалі”, – написала громадська активістка Алла Юрковська.

Черкащанин Сергій Поліщук висловив пропозицію, що було б добре, аби Президент приїжджав кожної зими.

“Що не кажіть, а Президенту треба частіше до Черкас приїздити, та щей у райони їздити, може й дороги почнуть краще чистити та ще зроблять їх нормальними”.

Джерело: ПроВсе