Батька заступника мера Черкас уже працевлаштували на міській базі вчителів

9 Серпня 2019 16:10

Батько заступника міського голови Черкас, Юрія Ботнара, “свободівець” Андрій Ботнар працевлаштувався на базі відпочинку вчителів у селі Свидівок.

Це з’ясувалося сьогодні, коли сам Ботнар-старший повідомив у стрімі під час візиту депутатів міськради та активістів, інформує видання “18000”.

“Я директор бази вчителів”, – заявив кілька разів Андрій Ботнар.

Інформацію про працевлаштування журналісту видання підтвердив і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, якому підпорядковується комунальна установа.

За його словами, на базі Ботнар працює півроку.

“Це база за межами міста Черкаси. Ми працюємо над тим, щоб повиселяти звідти всіх забудовників незаконних, які поселились там протягом попередніх років. Він (Андрій Ботнар, – ред.) є рушійною силою цього процесу. У цій комунальній установі є лише одна посада. Тому директор – це гучно сказано. Він там і ремонтник, і сторож, і все, що може ця посада передбачати”, – сказав Воронов.

Увага! У відео ненормативна лексика!

Він також зазначив, що тривалий час база фактично не виконувала своїх функцій, і там працював лише сторож, який нині звільнився.

Варто зазначити, що у відкритих джерелах Андрій Ботнар не фігурує як директор вказаної бази.

Згідно з інформацією із сайту міської ради, майно бази відпочинку належить до комунальної власності міста і складає 54 літні будинки та господарські споруди, які перебувають на балансах загальноосвітніх навчальних закладів загальною балансовою вартістю 157,3 тис. грн.

Зазначимо, що директором департаменту освіти і гуманітарної політики є “свободівець” Сергій Воронов, а куратором департаменту є його однопартієць Ігор Коломоєць.