Які дороги відремонтують у Черкасах найближчим часом?

13 Серпня 2019 12:01

У Черкасах триває ремонт автошляхів згідно з програмою соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Як інформують у міській раді, незабаром стартують масштабні роботи ще на кількох вулицях. Загалом, цьогоріч у планах міської влади – капітально відремонтувати 200 тис. квадратних метрів доріг.

За словами директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна, вже завершилася процедура відкритих конкурсних торгів по визначенню переможця на ремонт вул.Чехова на ділянці від вул.Гетьмана Сагайдачного до вул.Нижньої Горової та вул.Сумгаїтської від вул.Одеської до 30-річчя Перемоги.

Роботи передбачають повну заміну асфальтно-бетонного покриття проїжджої частини, капітальний ремонт і облаштування на окремих ділянках вулиць нових тротуарів та будівництво велодоріжки вздовж вул. Сумгаїтської.

Визначений переможець по вул.Надпільній, але один з учасників подав скаргу до антимонопольного комітету, тож початок робіт може затриматися приблизно на три тижні.

Що ж до ремонтів тротуарів, то вже визначилися переможці по капітальному ремонту тротуарів бульв.Шевченка від вул. Лазарева до вул.Небесної Сотні та від вул.Припортової до площі 700-річчя.

Також зараз триває процедура визначення підрядника по завершенню ремонтних робіт по бульв.Шевченка від вул.Чорновола до вул.Різдвяної. Попередній договір з підрядником у зв`язку зі змінами в законодавстві довелося припинити та визначити на тендері нового підрядника.

“Маємо надію, що реконструкція всього бульвару Шевченка від вул. Лазарєва до площі 700-річчя включно з тротуарами буде завершена в цьому році”, – зазначив Артур Савін.