Свої знання у ЗНО перевірить понад 9 тисяч черкащан

14 Травня 2014 17:57

Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме цьогоріч із 3 по 27 червня. Загалом, свої знання тестуватимуть більше 9 тисяч черкащан. Із них – 6 тисяч 632 цьогорічних одинадцятикласники та ще 1 тисяча 545 випускників минулих років, учнів і студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

“Матеріали для проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечує Український центр оцінювання якості освіти, – говорить директор департаменту освіти й науки Черкаської ОДА Галина Гаврилюк. – Спецзв’язок здійснює доставку матеріалів для тестування в область, а наше завдання – належно організувати роботу пунктів тестування і забезпечити охорону як тих документів, які були доставлені, так і вже виконаних робіт”

За її словами, у дні проведення ЗНО у Черкаській області діятиме 27 пунктів тестування (11 з них у школах, 15 у ВНЗ, ще один у професійно-технічному навчальному закладі) у Золотоноші, Черкасах, Смілі, Каневі, Умані та Шполі. У них працюватимуть більш як тисяча освітян.

Зараз триває реєстрація громадських спостерігачів, які б слідкували за перебігом проведення ЗНО.

“Для забезпечення відкритості та прозорості, широкого й об’єктивного інформування громадськості про перебіг зовнішнього незалежного оцінювання з 5 травня ми розпочали інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реєстрації громадських спостерігачів, – зауважує Гаврилюк. – Ними можуть бути представники громадських організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації”.