Спортивна школа у Золотоноші відновлює роботу: запрошують тренуватись переселенців

29 Березня 2022 14:13

Вже більше місяця Україна у вогні. Попри війну та тривоги, варто знаходити час для спорту у регіонах, де не проходять бойові дії. Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа поновила навчально-тренувальний процес для своїх вихованців.

За словами директора ДЮСШ Олександра Шевченка, наразі бажаючих відновити тренування чимало. Якщо до війни вихованців у школі було далеко за пів тисячі, то натепер трохи менше. Однією з причин, Олександр Володимирович вважає, що наразі три тренери призвані до війська, водночас не працюють і сумісники.

– Ми активно розпочали роботу ще з 20 березня. Навчання відбувається за різними формами роботи. Вже більше тижня діти займаються на стадіоні, якщо ж звучить повітряна тривога, то йдуть в укриття. З тими дітьми, яких відпускають батьки займаємося очно, з іншими тренери займаються дистанційно. Долучаються до спортивних занять і діти, з числа вимушених переселенців та біженців Наразі діють групи греко-римської боротьби, футболу. У Кропивні та Благодатному діти вчаться стрільбі з лука, так само і боротьби. Їхні наставники дають завдання, щоби діти відновили тренувальний процес.

Директор відмічає, що у період війни ніякі змагання не проводяться, тому вони готують дітей, щоб тримали форму. Як тільки все закінчиться і повернеться мирне життя, юні спортсмени вже будуть готові відразу виступати і брати участь у змаганнях.

– Ми й так багато втратили за місяць війни, тож надолужуємо час. Надаємо свої послуги і дітям-переселенцям. Вони бачать, що ми займаємося на стадіоні і собі хочуть. Нікому не відмовляємо, залучаємо всіх, хто бажає займатися спортом. Дуже важливо, щоб якомога швидше юні спортсмени мали змогу повернутись до тренувань та змагань. І не тільки вони, а й всі, для кого спорт є важливою складовою життя, – зазначає очільник спортивної школи Олександр Шевченко.

Джерело: zoloto.city