Черкаські кікбоксери виграли “Київські каштани” (фото)

2 Червня 2014 15:57

Переможцями Відкритого всеукраїнського турніру з кікбоксингу “Київські каштани”, який проходив 31 травня – 1 червня в столиці, стали спортсмени з Черкас.

fire.ck.ua

fire.ck.ua

На змаганнях Черкащину представляла збірна команда Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. В Київ поїхало п’ятеро досвідчених  спортсменів.

За результатами змагань у розділі лайт-контакту переможцями турніру стали: курсант факультету оперативно-рятувальних сил Вадим Іванов у ваговій категорії до 84 кг та студент факультету пожежної безпеки та охорони праці Юрій Дідич у ваговій категорії до 75 кг.

У розділі фул-контакт бронзовими призерами змагань стали курсанти факультету пожежної безпеки Сергій Харченко у ваговій категорії до 81 кг та Артур Яковенко у ваговій категорії до 67 кг.

fire.ck.ua

fire.ck.ua

У розділі К-1 (змішаний стиль) переможцем змагань став випускник навчального закладу Віталій Максимів у ваговій категорії до 67 кг.