Де відпочити в Україні: альтернатива Криму

17 Червня 2014 12:30

Нещодавні політичні події змусили українців відмовитися від улюбленого багатьма відпочинку в Криму. Куди поїдуть в цей курортний сезон наші співвітчизники і які альтернативи Криму існують в Україні?

Карпати і Закарпаття

163_700x500_dim1Важливим показником, що змінилися курортних уподобань українців стали минулі травневі свята: відмовившись від Криму, українці масово кинулися в Карпати і Закарпаття. Треба сказати, далеко не всі Карпатські курорти виявилися готові до такого напливу туристів. Винятком став Буковель – популярний лижний курорт готовий приймати гостей в будь-який час року і навіть влітку пропонує насичену розважальну програму. Це і катання на гірських велосипедах, і трансфер на підйомнику на мальовничу гору Буковель, кінні прогулянки, річкові сплави. Любителі засмагати зможуть насолодитися відпочинком на пляжі біля гірського озера.

Завдяки м’якому клімату і унікальну культуру великою популярністю користується Закарпатті. У цьому самобутньому регіоні чимало місць, гідних уваги: ​​Мукачівський замок, міста Хуст та Берегово, старовинний затишний Ужгород. На Закарпатті та Карпатах безліч оздоровчих курортів і санаторіїв, де можна відпочити за порівняно доступними цінами.

Відпочинок на морі

kolevo.thumbnail_500Тих, хто не уявляє собі літнього відпочинку без моря, чекає узбережжя Азова. Азовське море менше і тепліше Чорного, але свої достоїнства має: влітку вода в ньому прогрівається до 28-ми градусів, а значить, в ньому можна плавати годинами, без ризику серйозного переохолодження. Це робить Азовське море ідеальним місцем для відпочинку з дітьми. Крім того, для відпочинку на Азовському морі не потрібна акліматизація. Відпочити на його узбережжі можна в Бердянську, Генічеську та Азовській Ялті, але найбільшою популярністю користується курорт в селищі Кирилівка в Запорізькій області. Тут практично відсутнє судноплавство і вода в морі прозора і чиста.

Поділля

9667381_1a523832.thumbnail_500Крім Карпатських гір і морського узбережжя, в Україні є ще чимало унікальних місць. Любителі подорожей із задоволенням відкриють для себе Поділля – самобутній край з мальовничою природою і багатою історією. Зараз територія цього регіону охоплює Хмельницьку та Вінницьку області. У глибоку давнину на території Поділля було море, і сліди його донних утворень добре простежуються на схилах Бакотської затоки Дністра, де розташований один з найдавніших скельних монастирів України. Поціновувачам історії варто обов’язково відвідати місто Кам’янець-Подільський та Хотинську фортецю, унікальні пам’ятки міста Сатанів на річці Збруч на території природного заповідника Подільські Товтри.

Шацькі Озера

27_4.thumbnail_500Розташовані біля самого кордону з Польщею і Білоруссю Шацькі озера, популярне місце відпочинку жителів Західної України, зараз мають всі шанси залучити туристів з усієї країни. Ця перлина Волинського краю входить до складу Шацького національного природного парку та знаменита тим, що саме тут знаходиться найглибше озеро в Україні – озеро Світязь. Через його глибини, яка в декілька разів перевищує глибину Азовського море, його називають “Український Байкал”. Сама місцевість володіє багатим туристичним потенціалом: безліч озер, м’який клімат, багата природа і прекрасна рибалка складуть гідну альтернативу морському відпочинку.

 

Джерело: Foka.com.ua