Апеляції щодо незгоди з результатами ЗНО з іноземної мови приймають до 20 червня включно

19 Червня 2014 12:39
volynnews.com

volynnews.com

Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов, які тестувалися  3 червня.

За інформацією департаменту освіти й науки Черкаської ОДА, явка абітурієнтів на пункти тестування становила 93,4 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Тест ЗНО з іноземних мов складався із 43 тестових завдань. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке оцінюється від 0 до 14 тестових балів. Максимальний тестовий бал, що зможе отримати абітурієнт за виконання завдань тесту з іноземних мов, складає 56 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Нагадаємо, у разі незгоди з отриманими результатами з іноземних мов, учасники ЗНО можуть подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів тестування з іноземних мов, подані до 24.00 год. 20 червня 2014 року включно.

Апеляційні заяви надсилаються до Українського центру оцінювання якості освіти поштою (дата подання заяви визначається за відміткою, зробленою поштовою установою в установленому законодавством порядку). На конверті слід зробити позначку “Апеляційна комісія”.