“Соляний ажіотаж” на Черкащині викликали фейки у соцмережах

26 Червня 2014 13:00
progolovne.ck.ua

progolovne.ck.ua

Останні кілька днів черкащани, як і жителі більшості інших областей, змітають з полиць супермаркетів кам’яну сіль. Причина тому — повідомлення в соціальних мережах та ЗМІ про те, що завод “Артемсіль” на Донеччині, нібито, підірвали терористи.

У відповідь на ці повідомлення держпідприємство розмістило на своєму сайті офіційну заяву. У ній повідомляється, що чутки, які виникли щодо припинення та зменшення поставок продукції, не мають під собою ніяких підстав.

“Станом на 24 червня підприємство працює в звичайному режимі, постачання продукції в усі області України відбуваються за заздалегідь узгодженими планами, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі”, — йдеться в заяві.

При цьому повідомляється, що середньодобова навантаження у червні порівняно з попереднім місяцем збільшена майже на половину, а видобуток і реалізація продукції знаходиться на рівні аналогічного періоду минулого року. “Це в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку країни”, — запевняють на підприємстві.

Так, ні “Артемсіль”, ні дилери, ні супермаркети – ніхто не піднімав ціни на продукцію.