Четверо саперів із Черкас розміновуватимуть Слов’янську ТЕС

21 Липня 2014 18:00

33Четверо черкаських піротехніків вирушило сьогодні вранці до м. Миколаївка Донецької області. На звільненій від терористів  території разом з колегами із Вінницької, Житомирської, Запорізької та Кіровоградської областей черкащани працюватимуть над розмінуванням Слов’янської ТЕС ПАТ “Донбасенерго”.

“Наші хлопці мають значний досвід роботи зі знешкодження боєприпасів. Так, вони розміновували територію після вибуху артилерійських складів у Новобогданівці (Запорізька область) та Лозовій (Харківська область). Минулоріч буквально із подвір’я житлового будинку в центрі Черкас наші фахівці вивезли та знешкодили півтонну авіаційну бомбу. Тож, сподіваємось, що і в звільнених від терористів містах наші піротехніки будуть працювати так само професійно і злагоджено”, – коментує начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь.

Як відомо, відступаючи, терористи заклали на території, яку вони певний час контролювали, багато мінних пасток. Крім того, після бойових дій залишилось значна кількість боєприпасів, які також становлять небезпеку. Буквально днями у Луганській області на міні, залишеній терористами, підірвалося двоє школярів.