На Донбасі необхідно зробити кадрові зміни та переатестацію працівників освіти, – Томенко

13 Серпня 2014 11:45
ogo.ua

ogo.ua

Радник Президента України, народний депутат Микола Томенко вважає, що на Донбасі необхідно зробити кадрові зміни та переатестацію працівників освіти.

“Готую пропозиції до МОН України щодо необхідності кадрових змін та переатестації у системі освіти Луганської та Донецької областей.
Ми активно допомагаємо нині у відбудові вузів, шкіл та дошкільних закладів поруйнованих терористами і рашистами, але ніхто не думає, що залишаються ті директори шкіл чи вчителі, які далі руйнуватимуть душі дітей ненавистю до “бандеровців” та “ворожої України”! З пам’яті не виходить відео зi Слав’янська, де випускники “підготовлені” керівництвом школи, вручали квіти “освободителям”!”, – написав радник Президента з гуманітарних питань на своїй сторінці у фейсбук.

Томенко наголосив: “Путінці та кадировці так “наосвобождали”, що нині всією країною мусимо повертати регіон до мирного життя, а скільки загинуло, помордовано і поранено. Отож,не забуваймо про тих, хто навчатиме. Бо справжнє звільнення Донбасу – це звільнення від “Русского мира”, від антиукраїнської міфології та від брехні”.