У Черкасах опановують гавайський вид спорту

5 Вересня 2014 20:08

Гавайські розваги у дніпровських водах. Черкасці опановують новий вид спорту – сап-серфінг. Його започаткували фотографи для зйомок серверів. Особливої популярності він набув на Гаваях. Та цьогоріч мода на серфінг дійшла і до Черкас. Першовідкривачем став черкащанин Любомир Коломієць. Незвичайний вид спорту хлопець опановував самотужки. До нього про веслосерфінг в місті не чули.

supsurf

“Я випадково зовсім побачив на відео тижня, здається, у компанії “GOPro”, відео на веслування “стоячи з дошкою”. І зацікавилися, що це за штука. І відразу вдома вирішили, що із сімейного бюджету варто все пустити на цю дошку. І зовсім про це не пошкодували”, – розповідає Любомир.

Для сап-серфінгу великі хвилі не потрібні. Стати на дошку, каже Любомир, до снаги кожному. Важче втриматися. Та головне – не боятися. І водна стихія тоді підкориться.

“Навчився з першого разу. І якось дуже самовпевнено повівся. Відразу скочив на дошку і зрозумів, що виходить, погріб на середину Дніпра. Але там так добряче плюхнувся, що тепер, коли далеко катаю, одягаю жилет обов’язково”, – сапер.

r_mUrdU-WiU

Дошка для серфінгу коштує близько двох тисяч доларів. Вона вміщається в спеціальний рюкзак для транспортування.

У зручності та неповторності гавайського виду спорту переконалася й сім’я Музиченків. У родині уже всі стоять на дошці. Саперами-професіоналами поки себе не називають. Та навіть 3-річний Макар місяць тому сів на дошку. Тепер для нього це – найкраща розвага. Говорити на камеру соромиться. Зате показує, як далеко вже запливали.

pM7IOSd1Jm4

“Декілька тижнів тому, напевно, спробували всією сім’єю, сподобалося. Ми раніше пробували на байдарках сплавлятися, також сім’єю, а це щось новеньке, цікавеньке. Відчуття… Цікаво. Свобода. Простір. Вода. Стихія”, – говорить Сергій Музиченко.

Насолодитися гавайським видом спорту на дніпровських водах тепер має нагоду кожен містянин.