За посаду ректора ЧНУ боротимуться четверо

16 Квітня 2015 09:00
cdu.edu.ua

cdu.edu.ua

Вибори ректора Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького відбудуться за тиждень – 23 квітня. Результат оприлюднять за кілька днів. 27 квітня Міносвіти має отримати протокол про підрахунок голосів за результатами таємного голосування.

Як повідомляють на сайті ЧНУ, серед претендентів доктор економічних наук, доцент Сергій Назаренко, доктор фізико-математичних наук, професор Павло Стеблянко, доктор педагогічних наук, професор Ніна Тарасенкова та в.о. ректора, доктор економічних наук, доцент Олександр Черевко.

Тим часом активісти з числа студентської молоді радіють, що Міносвіти відреагувало на їх думку і не включило колишнього ректора вишу, одіозного регіонала Анатолія Кузьмінського до списку кандидатів.

“За цей час, коли він знову він не був ректором, Кузьмінський часу не втрачав і готував підгрунтя для свого повернення, проте третій раз влізти у кабінет не вдалось. Не той час і не той люди, – написав у своєму фейсбуку активіст Антон Ведула. – Це спільний здобуток всіх тих, хто виступив проти реваншу поплічника Тулуба – студентів, викладачів, громадських організацій і просто не байдужих містян, які відомі з діяльністю “хорошого господарника” і очільника фракції ПР в облраді.

Проте не забуваймо про вірних йому людей “на місцях” в університеті. Про них ніхто не забув”.