Урядовці й очільники Адміністрації Президента забули вшанувати Шевченка

23 Травня 2015 11:36
bigtravel.in.ua

bigtravel.in.ua

На закритті фестивалю “Кобзар єднає Україну”, який тривав у Черкасах 20-22 травня, голова оргкомітету, народний депутат Микола Томенко сказав, що символічно, що церемонія нагородження учасників проводиться саме 22 травня, бо це день політичної самовизначення кожного українця, оскілька дата перепоховання Тараса Шевченка в Каневі і в Російській імперії, і в Радянській Україні була фактично забороненим днем.

Томенко відзначив, що оргкомітет фестивалю невипадково запропонував, щоб гості фестивалю побували на Тарасовій горі в Каневі, аби у цей день прониклися духом українства.

Микола Володимирович висловив жаль, що такої значимості не надали цьому дню урядовці. Жоден із членів уряду не добрався до Канева (можливо, святкували у столиці день народження прем’єр-міністра). Не вшанували Тараса і очільники Адміністрації Президента. Напевне тому, що Президент у Ризі зустрічається із представниками європейських держав і ніхто не дав владцям відповідної вказівки…

“Бачимо, що й за нинішньої влади у київських чиновників не надто збільшилася повага до Шевченка”, – зауважив Томенко.

Натомість він відзначив місцеву владу Черкащини, підприємців, ОДТРК “Рось”, які долучилися до організації та достойного проведення фестивалю.