5 найулюбленіших місць відпочинку черкащан

7 Серпня 2015 17:51
Долина троянд. Фото з foursquare.com

Долина троянд. Фото з foursquare.com

Завтра – вихідні. А це значить, що мешканці Черкас, зморені спекотними робочими буднями, будуть розслаблятися. Місця відпочинку, найбільш популярні серед містян, ми визначили за допомогою соцмережі foursquare.com.

На 1 місці – Долина троянд. Хоча троянд тут відверто малувато для такої назви, це місце практично на березі Дніпра є найулюбленішим серед черкащан та гостей міста, аби відпочити на свіжому повітрі. Крім того, в Долині троянд часто проводять різні культурні заходи, масові заняття спортом та концерти, а ще є безкоштовний вай-фай.

Парк 30-річчя Перемоги. фото foursquare.com

Парк 30-річчя Перемоги. фото foursquare.com

2. Парк 30-річчя Перемоги або парк “біля Літака” подобається через прекрасні краєвиди та безпосередню близькість до міського зоопарку. Тут багато атракціонів для дітей, тому парк дуже подобається малечі. Бонуси – меморіали у вигляді літака Су-17, танка і гармати.

3. Мультиплекс у ТРЦ “Любава”. Багатозальний кінотеатр у центрі міста для любителів “рухомих картинок”.

4. Міський зоопарк регулярно радує черкащан як не появою нових тварин (зовсім недавно у родині лемурів з’явилося поповнення), так досить якісним впорядкуванням територій.

Міст Кохання в Ювілейному парку. фото foursquare.com

Міст Кохання в Ювілейному парку. фото foursquare.com

5. Ювілейний парк. На недавніх громадських слуханнях в Черкасах цей парк у 50 га, який  розкинувся на терасі Дніпра на березі Кременчуцького водосховища, домовилися перейменувати на “Сосновий бір”. Черкащани звуть його ще “парком 50-річчя Жовтня”. Як там не було, та місце – безумовно в топі  улюблених локацій для відпочинку на свіжому повітрі. Саме тут на мосту Кохання фотографуються 90% черкаських молодят.