Турнір імені Івана Піддубного збираються провести на Чорнобаївщині

25 Серпня 2015 14:30
bodystrong.info

bodystrong.info

Турнір із греко-римської боротьби планують провести в Чорнобаївському районі на початку жовтня. Змагання присвятять знаменитому земляку Іванові Максимовичу Піддубному. Шестиразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби народився 8 жовтня у селі Красенівка Чорнобаївського району 1871 року.

“Будемо ще радитися, де проводити змагання – в Чорнобаї чи Красенівці. Швидше за все, таки в Чорнобаї, бо тут маємо пристойну залу у спорткомлексі, у Красенівці вона невелика, шкільна. Турнір плануємо всеобласний”, – розповів голова Чорнобаївської райради Михайло Бурган.

За його словами, спортивне свято імені Піддубного більшого, всеукраїнського майсштабу, має відбутися на Чорнобаївщині вже наступного року – до 145-річчя легендарного борця.

“На жаль, традиційне Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Піддубного, яке  проводили наприкінці серпня, цьогоріч провести не вдалося через економічну скруту. На призи, харчування, зарплатню суддям та інше районом витрачалися чималі гроші. Та й у країні така обстановка, що не до пишних свят”, – зауважив Бурган.