Осіння “українська Швейцарія” заворожує й розчулює (фото)

7 Вересня 2015 09:20

Буцький каньйон (або Букський каньйон), утворений кам’янистими берегами річки Гірський Тікич, – перлина Черкащини та одне з найкрасивіших місцин Центральної України. Його ще називають “маленькою Швейцарією” та порівнюють зі скандинавським фіордом.

Він прекрасний будь-якої пори року. Про враження від Буцького каньйону в дощовий осінній день “Рідній Черкащині” розповіла черкаський фотограф Анна Алабіна:

“Останнім часом в мене все частіше складається враження, що більша частина нашого життя проминає в соціальних мережах. Мандрую світом, щось згадую, ділюся, пишу на своїй сторінці у FB. Кілька днів тому поділилася фотографією і пригадала чудову подорож до с. Розгирче Стрийського району Львівської області. А саме:  печерний монастир, викутий у скелі. Це надзвичайне місце. Наступного дня на роботі засипали питаннями: “А де? А що? А поїхали кудись?!”.

7

2

“А поїхали!”. За 5 хвилин – дзвінок до водія, якого теж знайшла ще кілька років тому в інтернеті. І за кілька днів збираємо речі до Буцького каньйону. Камені, скелі, природа…

– Але буде дощ!

– Нічого. Їдемо!

… Страшна злива почалася ще на пів дорозі до каньйону. Коли ми приїхали на місце і ледь з’їхали на ногах у багні до води, дощ трохи заспокоївся.

6660

4

 

…Злива швидко минула й можна було насолоджуватися природою. Захотілося усамітнення й тиші. Нас 14 осіб – усі близькі люди, та в такі моменти люблю бути одна. Та й зробити вдалий знімок  мені допомагає перебування сам на сам із природою . Не минуло й півгодини, як знову задощило.

3

 

5

Та в останню хвилину, спустившися до річки, виявила легкі рухи – троє пухнастих, доволі вгодованих веселих цуценят вибігли мені назустріч. Їх колір – колір осіннього листя на тлі неприступних скель – дуже виділявся і був пронизаний якимось смутком серед цього сірого монотонного дощу. Їхній дім – нора між каміння. Скільки щирої радості я давно не зустрічала”.

6