Google створив віртуальні прогулянки знаковими місцями Черкащини

8 Жовтня 2015 11:06
Про масштабне оновлення режиму перегляду вулиць (Street View) на картах Google в Україні повідомляють на офіційному блозі компанії в Україні. Відсьогодні перегляд вулиць доступний не тільки для найбільших міст країни, але і в більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктах України, в тому числі – й Черкащини. Маємо тут панорами Черкас, Умані, Чигирина (частково), Золотоноші, Канева, Сміли та місць, пов’язаних із Тарасом Шевченком – сіл Моринці й Шевченкове.
google-ukraine-blog.blogspot.com

Умань, дендопарк “Софіївка”. google-ukraine-blog.blogspot.com

Це значить, що користувачі з усього світу тепер зможуть зробити віртуальну прогулянку українськими містами за допомогою 360° панорамних знімків вулиць і визначних пам’яток.
Для того щоб, почати віртуальну прогулянку вулицями, перетягніть помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу на місце, що вас цікавить, – і ви відразу зможете почати віртуальну прогулянку.
12077133_10153690405794172_61840351_n

скрін із сайту google.com.ua/intl/uk/maps/streetview/

Це дає можливість переглянути, наприклад, розташування ресторану або готелю перш, ніж відвідати його, скласти маршрут подорожі, домовитися про конкретне місце зустрічі з друзями, а також згадати назву ресторану, який вам припав до душі під час минулої поїздки.
Цей сервіс може стати в нагоді і тим, хто шукає нове житло – вони можуть заощадити час, не тільки вивчивши будинки заздалегідь, а й переглянути околиці, що зробить пошук більш ефективним.
Street View сьогодні доступний в 69 країнах світу, а також в окремих районах Арктики й Антарктиди (включаючи пінгвінів!).
Більш детальну інформацію про проект можна знайти на maps.google.com.ua/streetview.