Українська молодіжка провела у Черкасах тренування перед сьогоднішім матчем із ісландцями (відео)

8 Жовтня 2015 08:45
cherkassy-sport.com

cherkassy-sport.com

Сьогодні, 8 жовтня, о 19.00 на Центральному стадіоні в Черкасах збірна України U21 проведе матч з Ісландією. Напередодні гри, головний тренер команди, Сергій Ковалець зустрівся з місцевими журналістами, а команда провела відкрите тренування.

За словами керманича українців, збірна готова до протистояння. У Черкасах футболісти полюбляють грати й очікують на цікавий і не простий матч.

“Збірна Ісландії лідер групи, більшість гравців грають у чемпіонатах Данії, Шотландії, Норвегії, в основних складах. Це міцна й сильна команда. Хтось може казати, що в Ісландії тільки вулкани й риболовля. Ні, футбол там на пристойному, державному рівні. Головна команда вже кваліфікувалася на Євро-2016. Це все результат роботи держави протягом останніх 20-ти років”, – зазначив Ковалець.

На матч з ісландцями у збірної є кадрові втрати, зокрема відсутній Гринь та Бурда. Втім, тренерський штаб знайде заміну цим виконавцям. Серед потенційних лідерів команди – гравець “Баєра”, Владлен Юрченко та гравець “Шахтаря”, Віктор Коваленко. Втім, на провідних ролях і вихованець смілянського футболу, Іван Петряк. Появу цього футболіста варто очікувати у стартовому складі.