У черкаському “клубі довголіття” худнуть в ополонці і планують дожити до ста років (відео)

15 Січня 2016 09:07
piterstory.com

piterstory.com

Коли всі одягаються якнайтепліше, вони кидають виклик стихії. Незалежно від температури повітря, члени Черкаського клубу довгожителів щоранку пірнають у крижану воду.

Загалом у клубі довголіття – майже 300 осіб. Всі вони з 6 до 9 ранку ідуть до Дніпра, щоб скупатися у світанковій крижаниці. Кажуть: так можна вилікуватися. Одному з учасників поміч клубу та моржування допомогли суттєво схуднути на 32 кілограми за рік і відновити здоров’я.
Більшість моржувальників – це молоді душею пенсіонери, але дедалі більшає таких, хто приходить загартовуватися всією родиною. Кажуть: занурюватися в крижану купіль варто з дитинства.

Лікарі зауважують: загартовування корисне для організму. На 50% здоров’я людини залежить від здорового способу життя. Проте, кардинальну профілактику хвороб моржуванням варто починати тільки після консультації в лікаря. Серед протипоказань – хронічні застуди та серцево-судинні хвороби.

Черкаські довгожителі кажуть: купалися навіть на новоріччя. Тоді температура повітря була близько 20 градусів морозу. Але це тільки в приємність. У холод можна грітися в воді – її температура сягала нуля.
Черкаські довгожителі запевняють: вони на власному прикладі покажуть як прожити до 100 років.