Уманський прокурор – у топ-рейтингу багачів України (відео)

25 Січня 2016 18:00

Слова “мільйонер” і “державна служба” в нашій країні стали ледь не синонімами: в публічно оприлюднених деклараціях про доходи чиновників раз у раз миготять шестизначні цифри.

Втім, коли посадові особи приходять у владні кабінети з бізнесу, походження даних коштів, в принципі, пояснити можна. Хоча б, формально. Інша справа, коли в ранг мільйонерів потрапляють представники правоохоронних органів – прокурори, які за службовим обов’язком зобов’язані стежити за дотриманням законності і правопорядку.

Видання «Тексти.org.ua» склало рейтинг найбагатших прокурорів України на основі даних декларацій про доходи “синіх мундирів” за 2014 рік. “Прокурорська правда” з’ясувала, хто є хто серед “багатих Буратіно” в погонах.

21_01_2016_grafik_1

У списку прокурорів-мільйонерів – Руслан Резнік, який у 2014 р посідав посаду прокурора міста Умань Черкаської області. Прокурорствує в Умані й досі, ба навіть учетверте претендує на це крісло.

Згідно декларації, за 2014-ий Резнік заробив 1 033 000. грн. З них 166,7 тис. грн. склала прокурорська зарплата, 81,6 тис. грн. йому принесли “інші види доходів” і 785,1 тис. грн. він отримав в якості виручки від продажу майна.

vch-uman.in.ua

vch-uman.in.ua

Дохід його дружини, судді Уманського міськрайонного суду Юлії Мазуренко, склав 219,7 тис. грн. З них 207,6 тис. грн. служителька Феміди отримала як зарплату, а ось на 12 тис. грн. дружина мільйонера не посоромилася виписати собі матеріальну допомогу.

У сфері нерухомості у самого Резніка немає зовсім нічого, крім орендованої за 73 грн. на рік земельної ділянки площею 25 кв.м.

Зате його дружина володіє відразу двома квартирами на 64 і 38,2 кв.м. і двома ділянками землі – на 1000 і 620 кв.м.

Резнік має солідний автопарк – він володіє позашляховиком «Тойота Ленд Крузер», 2012 р.в. (ринкова ціна – близько 1,5 млн. грн.) і «Лексус GX», 2007 р.в., який він придбав позаторік за 569 тис. грн.

Цікаво, що Резнік потрапляє під дію Закону “Про очищення влади”, оскільки був призначений райпрокурором Умані ще Пшонкою. Однак, замість того, щоб опинитися в люстраційному реєстрі наприкінці минулого року, він був призначений першим заступником керівника Уманської місцевої прокуратури.

Відео видання “Вечірня Умань”: