Черкаська гімназія отримала першого робота – тут буде клас робототехніки (фото)

20 Січня 2017 09:00

Гімназія №9 стане першою в Черкасах школою із класом робототехніки. В закладі облаштують спеціальний кабінет для занять. На сьогодні гімназія отримала першого робота та спеціальну карту для гри. На черзі – ще 19 роботів.

Клас робототехніки придбано за кошти міського та обласного бюджетів відповідно до програми соціально-економічного розвитку. Про це розповідають на офіційній сторінці школи у фейсбуку.

facebook.com/Девята-Гімназія

facebook.com/Девята-Гімназія

“Освітні проекти “Лего” – це не просто програмування, гра чи складання конструкторів. Це цілісна філософія, масштабний напрямок діяльності. Адже насамперед учні та вчителі мають створити справжню команду, навчитися взаємодіяти, співпрацювати, розуміти один одного. А також власними проектами долучитися до вирішення глобальних проблем. Наприклад, минулого року діти всього світу працювати над проблемою “сміття”, – зазначає директор гімназії Ірина Топчій.

facebook.com/Девята-Гімназія

facebook.com/Девята-Гімназія

Тема цьогорічного всесвітнього проекту FIRST LEGO LEAGUE: “Пліч-о-пліч з тваринами”, зокрема необхідно визначити проблему, в якій люди і тварини взаємодіють, та створити рішення, завдяки якому така взаємодія стане кращою.
На сьогодні учні та вчителі активно готуються до обласних змагань FIRST LEGO LEAGUE, які відбудуться наприкінці січня. Для цього їм потрібно створити і запрограмувати робота для проходження завдання картою, а також ініціювати та захистити власний проект. Тренерами гімназійної команди стали вчителі Микола Цимбал та Андрій Стецюк. Долучається до визначення теми та ідеї проекту, які зараз є актуальними та важливими у взаємодії людини та тварини, директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван.

facebook.com/Девята-Гімназія

facebook.com/Девята-Гімназія

“Перші зустрічі із потенційними учасниками команди продемонстрували, що цей проект їм дуже цікавий. Діти із захопленням знайомляться із усіма елементами, жваво обговорюють можливі варіанти проблем. Упевнений, робототехніка стане потужним рухом всередині гімназії, адже плануємо створити двадцять команд і проводити змагання між командами закладу”, – розповідає Андрій Стецюк.