Дворічний малюк з Квіток на Корсунщині, загубившись, пройшов кілька кілометрів від хати (відео)

6 Червня 2017 20:16

Дворічний малюк зник з подвір’я у селі Квітки Корсунь-Шевченківського району. Пошуки дитини тривали всю ніч, лише о шостій ранку вдалося знайти дитину живою та неушкодженою. Хлопчика оглянули лікарі та повернули батькам.

Як повідомили в ГУ Нацполіції в області, близько дев’ятої вечора  до Корсунь-Шевченківського відділення поліції звернувся житель села Квітки та повідомив, що зник його 2-х річний син. Батьки намагалися знайти дитину самотужки, але пошуки результатів не дали. Коли почало смеркати, чоловік звернувся за допомогою до поліції.

Після надходження інформації про зникнення дитини негайно було піднято по тривозі Корсунь- Шевченківський, Городищенський, Лисянський відділення та Звенигродський відділ поліції. Поліцейські, які прибули за викликом з’ясували, що родина, в якій зник хлопчик, багатодітна і в той час, коли мати займалася з іншою дитиною в будинку, хлопчик грався на подвір’ї. Коли мати вийшла – дитини вже не було.

Правоохоронці розпочали “прочісувати” місцевість поблизу місця проживання. На допомогу місцевим поліцейським було направлено працівників поліції особливого призначення та нацгвардійців. Долучилася і місцева громада з сільським головою, який безпосередньо приймав участь у тривалих пошуках. Разом з тим правоохоронці відпрацьовували і інші можливі версії, зокрема і викрадення дитини.

Пошуки тривали всю ніч. Вранці, коли коло пошуку було розширено до кількох кілометрів, хлопчика знайшли в лісовому масиві за два кілометри від будинку. Малюк скрутившись, спав, заховавшись в яру. Дитину негайно доставили до лікарні, де після огляду лікаря передали батькам. За словами лікарів, загальний стан дитини в нормі. Наразі хлопчика залишили на додаткове  медичне обстеження.

Працівники поліції з батьками провели профілактично-роз’яснювальну роботу та  склали адміністративні протоколи за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу про адміністративні правопорушення та попереджені про недопущення в подальшому подібних випадків.