На Черкащині народилася здорова трійня (відео)

21 Червня 2017 10:06

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка з’явилися на світ завчасно, але одразу почали дихати самостійно. Більше двох тижнів немовлят доглядали у відділенні інтенсивної терапіїї, аби вони набрали достатню вагу. Днями малечу разом з мамою виписали додому, розповідає сюжет телеканалу “Рось”.

Миколка, Тимофійко та Тетянка, пообідавши сплять у спільному кювезі. Усі троє народилися з майже однаковою вагою – один кілограм дев’ятсот грам. Дівчинка з’явилася другою, втім найважчою – обійшла хлопців майже на 50 грамів. Відчувала свою значущість, — жартує мама Світлана. Адже мріяли батьки про дівчинку.

До черкаського перинатального центру жінку направили зі Звенигородської районної лікарні. Багатоплідну вагітність довелося зберігати майже два місяці, розповідає лікар акушер-гінеколог Марія Чемерис. А на 34 тижні малята зявилися шляхом кесаревого розтину.

Лікарі та медсестри інтенсивної терапії новонароджених плекали трійню ще три тижні після народження. Розрізняти малюків так і не навчилися. Тому завбачлива мама одягає малечу в різний одяг.

Доки мама з немовлятами були в пологовому, тато зі старшим сином готувались до приїзду великої сімї. Олег за фахом будівельник, тож приводив до ладу невеличку хатинку в Юрківці. Вона перейшла Світлані у спадок від бабусі. Нині в ній зростатимуть четверо правнуків.

Бабуся малюків вдячна знайомим та родичам, які допомагають багатодітній сім.ї. Розповідає, що візочок для хлопчиків та дівчинки обіцяє подарувати сільська рада Юрківки. Сподівається, що й з житлом допоможуть.