Що робили в липні черкаські мажоритарники?

16 Серпня 2017 15:13

Троє народних депутатів, обраних по мажоритарним округам на Черкащині, опинилися наприкінці рейтингу якості роботи парламентарів.

Рейтинг якості роботи 88 народних депутатів України, обраних в одномандатних виборчих округах у 13 областях, підготувала Громадянська мережа “Опора”. Для моніторингу в цьому році обрано чотирьох мажоритарників Черкащини з семи – Володимира Зубика, Геннадія Бобова, Владислава Голуба та Валентина Ничипоренка.

rbc.ua

Судячи з рейтингу, найгірші показники у Володимира Зубика. Найбільш активним виявився Владислав Голуб.

Позафракційний депутат Владислав Голуб (ОВО 197) зайняв 30-ге місце в рейтингу.У липні, згідно з даними письмової та електронної реєстрації, Голуб не пропустив жодного засідання з 6-ти. Долучився до чотирьох колективних законопроектів. Постанов та запитів не подавав. Один раз виступав з трибуни. Про свою роботу звітував частково, у соціальних мережах та під час зустрічі з виборцями.

Провів один особистий прийом громадян у своїй громадській приймальні в Каневі. Також протягом чотирьох днів проводив зустрічі із виборцями Канівського, Золотоніського та Черкаського районів.

Разом зі своїми колегами взяв участь у відрядженні до США.

71 позицію в рейтингу займає Валентин Ничипоренко. У липні депутат, згідно з даними письмової реєстрації, пропустив два з шести засідань Верховної Ради. Законопроектів не реєстрував, не виступав, не подавав депутатських запитів. Інформація про його роботу на окрузі у відкритих джерелах відсутня.

Тим часом, Геннадій Бобов посів 78 місце у рейтингу. У липні, згідно з даними письмової реєстрації, мажоритарник пропустив 4 засідань парламенту з шести. Згідно з електронною – одне. Протягом звітного періоду депутат не відзначився жодною законодавчою ініціативою та жодного разу не виступав з трибуни.

Інформацію про активність нардепа на окрузі у відкритих джерелах не виявлено. Хоча за матеріалами ЗМІ відомо, що імені депутата надають матеріальну підтримку освітнім та медичним закладам округу.

Окрім цього, депутат оприлюднив звіт про свою роботу за перше півріччя 2017-го року.

Володимир Зубик розташувався на 79 сходинці рейтингу. У липні депутат, згідно з даними письмової реєстрації, пропустив три із шести засідань Верховної Ради, не зареєстрував жодного законопроекту, не подавав депутатських запитів, не виступав. Не мав жодних активностей на окрузі, не здійснював особистих прийомів громадян. Не звітував.

Найбільш цікаву інформацію з рейтингу можна переглянути в форматі лонгріду. Рейтинг діяльності депутатів-мажоритарників за червень  – тут.