Через Черкащину проляжуть 2 нові автомобільні коридори

1 Вересня 2017 23:28

В Україні сформовано нові автомобільні коридори. Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 654 внесено зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712 “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення”.

Зокрема, постанова передбачає подовження ряду міжнародних маршрутів, формування нових національних коридорів, підвищення класифікації окремих доріг.
Так, національну трасу Н-08 подовжено до Маріуполя, чим створено прямий коридор Бориспіль — Кременчук — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь, загальною протяжністю 644 км. Цей коридор забезпечить пряме сполучення від столиці до Маріуполя.
Сформовано новий національний коридор “Центр – Захід” Н-02 від дороги М-06 на Львівщині через Кременець, Білу Церкву, Ржищів, Канів до села Софіївка на Черкащині на трасі Н-08. Цей коридор проходить через 6 областей та поєднує два береги Дніпра.

Окрім того, міжнародна дорога М-09 Львів — Рава-Руська (на м. Люблін) подовжена до Тернополя. До її складу увійшла колишня траса Н-02 Львів – Тернопіль.
Дорога регіонального значення Р-52 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка підвищена за класифікацією до національної дороги Н-31.

Автомобільна дорога Р-70 Одеса — Білгород-Дністровський — Монаші — /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ підвищена за класифікацією до національної траси Н-33. Це один з двох коридорів, що забезпечують зв’язок Південної Бессарабії із іншими областями України.

Міжнародна дорога М-21 подовжена до українсько-білоруського кордону, чим забезпечено коридор “Північ – Південь” від українсько-білоруського до українсько-молдовського кордону.

Дорога до нового КПП “Велика Паладь” на українсько-угорському кордоні увійшла до складу міжнародного коридору М-26 КПП “Вилок” — Неветленфолу — КПП “Дякове”.
Дорога Р-13 Чернігів — Городня — Сеньківка, яка веде до однойменного КПП, який поєднує три країни, стала національною трасою Н-28.
До міжнародного коридору М-24 включено найкоротший шлях від Мукачевого до КПП “Чоп”.

Сформовано новий регіональний коридор Р-80 Кам’янське — Солоне — /Н-08/ , яким автомобілісти часто об’їжджають місто Дніпро по дорозі з Кременчука до Запоріжжя.
Цією постановою Уряд унормував питання протяжності мережі автомобільних доріг загального користування державного значення та вніс зміни щодо перейменування деяких населених пунктів, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.