Хто на Черкащині найбільше заробляє, – статистика

6 Вересня 2017 15:00

Розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) на Черкащині склав 5 тис. 744 грн. Про це за підсумками червня – липня повідомили в Головному управлінні статистики в області. Тут додають  –  порівняно з аналогічним періодом минулого року середня зарплатня зросла на 45,9%.

Згідно офіційної статистики, найбільшу зарплатню мають: працівники транспорту, фінансових та страхових установ, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування,  а серед промислових видів діяльності – підприємств із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах поштової та кур’єрської діяльності, виробництва електричного устатковання, сфери творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 66% від середнього рівня по економіці.