“День народження” Черкас: заходи на день міста 16 вересня (програма)

11 Вересня 2017 18:03

Наступними вихідними 16 вересня Черкас святуватимуть День міста. Програму заходів оприлюднили в міській раді.

in.ck.ua

1. Виступ гурту “Мандри”
Цього року на святковому концерті з нагоди дня міста 16 вересня у Долині троянд будуть співати  молодіжний рок-гурту “Простір” з м. Чигирина та черкаський рок-гурт “July8”.
Кульмінацією свята стане довгоочікуваний в нашому місті київський гурт “Мандри”, соліт якого Фома привітає всіх гостей з днем народження Черкас.

2.  “ЧЕРКАСИ FASHION” в Долині троянд
Уперше в Черкасах на головній сцені  в Долині троянд 16 вересня о 16:30 кращі з кращих дизайнери міста в культурно-мистецькому проекті “ЧЕРКАСИ FASHION”:
–         Показ Олександри Теліженко TELIZHENKO fashion house;
–         Показ хустки майстра ручної вишивки  Тетяни Дубовець;
–         Показ  дизайнера Ірини Дикої;
–         Показ від торгової Марки “Вишиванка”;
–         Показ дизайнера Вікторії Лювена;
–         Показ  дизайнера Наталіїї Гур’євської;
–         Показ бренд “Allu-r”  Олени Люльки;
–         Показ дизайнера жіночого одягу Віктора Черкаського.
А родзинкою дизайнерських показів стане музичний живий супровід черкаськими колективами.

3.  “Мистецький простір на Хрещатику”
Творчий проект – “Мистецький простір на Хрещатику” пройде від вул. Байди Вишневецького до вул. Небесної Сотні.
На вас чекатимуть:
– класична та вулична музика, танцювальні батли;
– пленер та виставка молодих художників та майстрів;
– книжковий простір “Бібліосіті” та історичний квест;
– день відкритих дверей у музеях та галереї народного мистецтва.

“Родзинкою” проекту стане пішохідна екскурсія Хрещатиком, яка розпочнеться о 12.00 і триватиме до 16.00 (щогодини від перехрестя Б.Вишневецького). Екскурсію проведуть Сергій Ганницький та Михайло Сиволап. Наприкінці учасників чекає презентація довідника про місто, спілкування з автором та дуже приємний сюрприз.
На площі біля обласної філармонії пройде форум мистецтв «Philharmonic open stage» за участю  колективів  Черкаської обласної філармонії та міського будинку культури ім.І.Кулика.

4. День міста – спортивно
Спортивні заходи до Дня міста розпочнуться 16 вересня на площі Богдана Хмельницького о 10:00  зі встановлення рекорду України з перетягування тролейбусів та показові виступи богатирів.
Також на вас чекає Фінал Кубка міського голови з футболу о 9:30 на футбольному полі навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів спортивного профілю № 34”.
А у Долині троянд о 10:00 розпочнеться  Відкритий Всеукраїнський спортивно-розважальний фестиваль  “Сила нацїї – 2017”  за участю мережі фітнес-клубів “MIAMI GYM”.

5. Легенди міста на Че
Чи добре ви знаєте своє місто? Чи встигли дослідити його потаємні куточки та місця з давньою, часом забутою, історією? Маєте шанс дізнатися більше та випробувати свої знання!
16 вересня з 10:00 до 16:00 містян запрошують на святкування Дня міста “Легенди міста на Че” на площі Богдана Хмельницького. 3 10:00 на площі кожен охочий, за умови попередньої реєстрації команди у складі 2-3 осіб, зможе взяти участь у велоквесті, заповнивши форму для реєстрації.
Учасники велоквесту будуть розгадувати завдання, згадувати історію та легенди Черкас, сушити голову над головоломками та їздити мало не по всьому місту.

Для “пішоходів” підготували інший квест, за який найшвидший у виконанні завдань отримає призи від одного з партнерів свята. Для цього квесту реєстрація не буде потрібна, тож кожен охочий зможе, отримавши завдання просто у сквері, випробувати свої знання про Черкаси “на міцність”.