Проектами науковця з Умані зацікавилися в Китаї

13 Вересня 2017 12:12

У складі делегації провідних учених України професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Талят Азізов побував із діловим візитом у місті Вейхай (КНР). Візит відбувся на прохання китайської сторони, зацікавленої у налагодженні двосторонньої співпраці, а Талят Нуредінович персонально був запрошений разом з 15-ма академіками та експертами нашої держави, які є науковими авторитетами у відповідних галузях.

Уманчанин разом із керівником української делегації Володимиром Кирчатим вітав посадовців уряду міста Вейхай, представників науки на Міжнародній конференції передового досвіду у сфері інновацій та підприємництва. Великий інтерес та жваве обговорення викликали два проекти, які професор Азізов представив науковій спільноті: “Сейсмічно-безпечні підвісні будівлі та споруди”, “Жорсткість та міцність залізобетонних конструкцій з тріщинами при крученні”. Уманський науковець взяв участь у перемовинах по реалізації даних проектів із керівниками зацікавлених організацій.

У складі української делегації викладач УДПУ також відвідав різноманітні технопарки Китаю, провів ділові переговори із директором департаменту науки уряду міста Вейхай, директором інституту доріг та дизайну, проректором Шандуньського університету. За словами переговірників Китайської Народної Республіки, після більш прискіпливого вивчення проектів спеціалістами співробітництво буде продовжено.
На завершення візиту професору Таляту Азізову було вручено сертифікат про зарахуванням його на два роки у розумовий центр міста Вейхай.

Талят Азізов – дійсний член Академії будівництва України, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності факультету професійної та технологічної освіти, повідомляють в УДПУ.