У випадку сильного похолодання в Черкасах опалювальний сезон може початися раніше, – тепловики

27 Вересня 2017 16:36

Черкаські комунальники розповіли про готовність міста до початку опалювального сезону. Нині, нагадаємо, в обласному центрі працює два теплопостачальні підприємства – “Черкаситеплокомуненерго” та Черкаська ТЕЦ. Їхні очільники переконують: у випадку сильного похолодання зможуть подати тепло в оселі черкащан раніше. Про це йшлося на нараді з працівниками житлово-комунального господарства.

investigator.org.ua

Як розповів директор “Черкаситеплокомуненерго” Микола Кушнір, аби підготуватися до безперебійної подачі тепла, в одній із котелень на Хрещатику, 84 та ще в трьох центральних теплових пунктах на Грушевського, 97, Новопричистенській, 82 та Благовісній, 310 провели капітальні ремонти. Натомість ще 35 котелень та 79 ЦТП охопили поточним ремонтом.

Водночас, за його словами, 42,84 км мереж опалення та ще 9,34 км труб гарячого водопостачання замінили цього року на попередньо ізольовані.

“Нині триває останній етап гідравлічних випробувань, перевіряємо мережі на проспекті Хіміків, вулиці Смілянській та в Південно-Західному районі, – сказав Кушнір. – Упродовж тижня ми ліквідуємо всі виявлені пориви. Серед проблемних ділянок лишаються мережа за адресами: вул. Героїв Дніпра, 85, бульвар Шевченка, 289, вул. Сергія Амброса, 98, вул. Гетьмана Сагайдачного, 172 та вул. Пацаєва 24”.

Натомість голова правління Черкаської ТЕЦ Віктор Олексенко визнав, що четвертий етап гідравлічних випробувань через складність із замовленням нових труб – затягнувся. Утім, обіцяє, що вже до кінця цього тижня всі роботи будуть завершені.

“Зараз у нас виникло два серйозні пориви в районі “Літака” та вулиці Сумгаїтської, що в Південно-Західному районі Черкас, – сказав Олексенко. – Ми намагатимемося їх ліквідувати в найкоротші терміни, плануємо завершити до кінця тижня”.

Водночас, вони звернулися до директорів СУБів та ОСББ із проханням пришвидшити роботи із заповнення теплоносієм внутрішньо будинкових систем опалення.