У Черкасах з’явився екстремальний психолог

24 Жовтня 2017 09:32

Серед Черкаських екстремальних психологів з‘явився тренер міжнародного рівня

19-20 жовтня у Вінниці, за сприяння Медичного Корпусу в Україні, у рамках проекту «Налагодження психосоціальної підтримки та забезпечення психологічного здоров‘я в Україні» пройшли дводенні навчальні курси. Участь у програмі взяли психологи системи ДСНС України та представники громадських організацій, волонтери та учасники АТО.

Ці курси стали підсумковим етапом тривалого навчання, яке координатори психосоціальної програми Міжнародного Медичного Корпусу, висококваліфіковані фахівці, що мають досвід надання психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях у багатьох країнах, проводили в Україні впродовж півроку.

 

Леся Коротяєва, фото НародUA

Одним із важливих заходів цього проекту, став самостійний тренінг з надання першої психологічної допомоги за міжнародними стандартами, який провела старший психолог Управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротяєва.

За результатами тестування групи, яка складалася із 31 слухача, черкащанка, за діями якої постійно спостерігали фахівці-психологи з Америки, отримала найвищий бал та міжнародний сертифікат екстремального психолога, інформують в управлінні ДСНС в області.

За словами координаторів програми, тренінг сподобався. Спеціальні вправи, завдання, мозковий штурм, все пройшло виважено, динамічно без спадів та емоційного втоми. А головне, вдалось встановити зворотній зв‘язок з аудиторією, зацікавити її та залучити до активної роботи.

За результатами постійного моніторингу, а також контрольного анкетування та тестування учасників тренінгу, керівник психологічної служби Управління ДСНС України у Черкаській області, Леся Коротяєва, отримала сертифікат міжнародного зразка, який дозволяє їй проводити спеціальні тренінги за міжнародною програмою та стандартами.