На колишньому маслосирзаводі в Ірклієві організували підпільне хімічне виробництво

16 Листопада 2017 17:00

На території села Іркліїв Чорнобаївського району в будівлях колишнього маслосирзаводу невідомі ділки організували незаконне хімічне виробництво. Зі слів робітників підприємства, в цеху змішували хімічні складові, а потім фасували це місиво в пластикову тару, пише “Дзвін”.

 

Звісно, працівники підпільного цеху на контакт йдуть неохоче, бо бояться звільнення, а іншої роботи в селі вдень з вогнем не знайдеш.

Утім, нам вдалося з’ясувати, що йдеться про рідкі добрива, які застосовуються в сільському господарстві для обробки посівів.

Зв’язатися з директором підприємства, аби з’ясувати законність виробництва, журналістам не вдалося через його постійну відсутність на робочому місці, мобільний телефон адміністрація “хімічного заводу” надати відмовилася.

Іркліївці до виробництва ставляться двояко: з одного боку, в цей не легкий час людям потрібна будь-яка робота, а з іншого боку, маючи хімічний завод поряд з житловими будинками, вони ризикують назавжди втратити те, що мають зараз; здоров’я дітей, чисту воду і не отруєну землю.