Виставка, серед якої роботи черкащанина Миколи Бабака, відкрилася в Нью-Йорку (фото)

20 Листопада 2017 10:30

У центрі Нью-Йорку, на Бродвеї, відкрилася виставка українських художників. Роботи 35 художників, що нині живуть в Україні, США, Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії та інших країнах, можна побачити у галереї сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art. Експозиція, відкрита 17 листопада, приурочена до річниці заснування галереї в 2009 році.

Проект “Послання з раю”

До експозиції також увійшли роботи таких відомих художників-вихідців з колишнього СРСР, як Олег Дергачов, Ілля Кабаков, Віталій Комар та Алекс Меламід, Наталія Нестерова, Тетяна Назаренко, Олександр Петров, Михайло Рогінський та багатьох інших. Також представлені чотири роботи арт-тандему БМ – Миколи Бабака і Євгена Матвєєва. Зокрема, два диптиха з проекту “Сімейний альбом” і дві роботи з проекту “Послання з” Раю “, повідомляє buro247.ua.

Проект “Сімейний альбом”

Художник із Черкас Микола Бабак відомий своєю участю в 51-й Венеційській бієнале з Національним проектом. Євген Матвєєв – лауреат срібної медалі Академії мистецтв СРСР. Обидва є лауреатами Національної премії ім. Тараса Шевченка та мають звання “Народний художник України”. Три роки тому вони об’єднали свої творчі пошуки в БМ Бабак-Матвєєв і створили кілька масштабних проектів.

Галерея знаходиться в Нью-Йорку за адресою 652 Broadway, на другому поверсі. Виставка триватиме до квітня 2018 року.

Галерея сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art в цьому році відзначає свою восьму річницю з моменту заснування. Сам Олександр Герцман – уродженець українського міста Дніпро, та вже тривалий час проживає в Сполучених Штатах. До речі, ця галерея – єдина в Нью-Йорку, а можливо і по всьому східному узбережжю США, якою володіє українець, повідомляє “Телеграф”.