У водія виявили перевищення вмісту алкоголю у крові вдесятеро

21 Листопада 2017 16:43

Патрульні Черкас склали адмінматеріали на водія, який перевищив допустиму норму алкоголю в 10 разів та сів за кермо, повідомляють в управлінні патурльної поліції Черкас.

Патрульні отримали повідомлення від небайдужих черкащан про те, що вулицею Сумгаїтською рухається автомобіль Renault Midlum, за кермом якого, водій в стані алкогольного сп’яніння наражає на небезпеку інших учасників дорожнього руху.
Черговий екіпаж швидко прибув на місце виклику, де авто порушника зупинили свідки, які завадили йому рухатись далі.

Чоловік справді був нетверезий та мав травми обличчя. У госпіталізації він відмовився після огляду бригадою медиків, сказав, що травмував обличчя за день до цього.

Водія освідували у лікаря нарколога. В його крові виявили – 2,0 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму.
На порушника патрульні поліцейські склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП.

Алкоголь та кермо – речі несумісні

Патрульні Черкас склали адмінматеріали на водія, який перевищив допустиму норму алкоголю в 10 разів та сів за кермоПатрульні отримали повідомлення від небайдужих черкащан про те, що вулицею Сумгаїтською рухається автомобіль Renault Midlum, за кермом якого, водій в стані алкогольного сп`яніння наражає на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Черговий екіпаж швидко прибув на місце виклику де авто порушника зупинили свідки, які завадили йому рухатись далі. Чоловік справді був нетверезий та мав травми обличчя. У госпіталізації він відмовився після огляду бригадою медиків, сказав, що травмував обличчя за день до цього. Водія освідували у лікаря нарколога. В його крові виявили – 2,0 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму. На порушника патрульні поліцейські склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП.

Posted by Патрульна поліція Черкас on Tuesday, 21 November 2017