“Гайдамака” зі Сміли помер після важких поранень, отриманих під Авдіївкою

18 Січня 2018 06:40

Боєць Добровольчого Українського корпусу “Правий Сектор” Михайло Дімітров із позивним “Гайдамака”, помер 17 січня від важких поранень отриманих напередодні в зоні АТО поблизу Авдіївки. Про це у своєму фейсбуку повідомив волонтер Володимир Голоднюк.

Михайло Дімітров народився 26 жовтня 1983 року, боєць зі Сміли на Черкащині. “Захисник Донецького аеропорта. Гідний воїн і палкий патріот… Справжній Українець!”, – називають смілянина у ДУК “ПС”.

“Я знав тебе мало, Друже, та чув про тебе багато! Бо козацьке життя таке коротке, але Слава козацька вічна!(с) Пригадую, приїхав до них десь місяців зо два тому, на вулиці вже холодно було і тут він забігає на кухню (брудний такий), де ми чай пили. Я впізнав, бо наслуханий про цього відважного козарлюгу, та й кажу: О! то ти Гайдамака?, а він – так. А давай-но сфотографуємся. Каже – Хвилинку і починає знімати куртку та светер, бо замурзаний. Кажу ж на дворі холодно – То не страшно, каже і посміхається. От таке коротке було у мене з ним знайомство, а БОЛИТЬ неначе рідна людина відійшла. Хоча чого я? Вони всі нам рідні. Спи спокійно, Друже!”, – написав Голоднюк про загиблого.