Спокійна морозна погода на Черкащині поступиться місцем негоді

5 Лютого 2018 14:02

Із 5 лютого внаслідок надходження у наш регіон холодного повітря з північних широт, знову відновилися зимові процеси. Ґрунту знов почав промерзати і становить 2-7 см, на річках відновилося льодоутворення.

За прогнозом обласного гідрометеоцентру, внаслідок впливу тилової частини циклону у наступні 2 дні похолодання продовжиться. Температура повітря вночі -9..-14º, вдень -4..-6º, при цьому часом випадатиме невеликий сніг.

8-9 лютого очікується вихід нового добре насиченого вологою активного циклону із Балкан, який зумовить складні погодні умови: помірні опади у вигляді мокрого снігу та снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, посилення вітру, коливання температури повітря (+1..-6º) та атмосферного тиску.

Такі складні погодні умови можуть призвести до суттєвого ускладнення руху транспорту, порушення зв’язку та енергопостачання населених пунктів, ускладнень роботи комунальних служб, попереджають синоптики.

 

До уваги рибалок! Лід на річках і водосховищах ще тонкий і ненадійний! Поверхня льоду вкрита снігом, тому небезпечні місця з ополонками приховані! Виходити на такий лід вкрай небезпечно!