За один день у вогні на Черкащині загинуло четверо (відео)

7 Лютого 2018 15:49

Упродовж останньої доби в Черкаській області в пожежах загинуло четверо. Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС. Причинами трагедій стало порушення елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

6 лютого, близько 08:30 на пункт зв’язку Кам’янської пожежно-рятувальної частини від начальника Кам’янського відділу поліції повідомили про пожежу в селі Михайлівка. На місці події у житловому будинку  виявили тіло 37-річного чоловіка. Причиною пожежі, яка забрала його життя, стала необережність під час куріння.

ck.dsns.gov.ua

О 09:00 до оперативно-координаціного центру Управління надійшло повідомлення про загорання житлового будинку на вулиці Княгині Ольги в місті Жашків. На боротьбу із вогнем виїхав черговий караул 20-ї державної пожежно-рятувальної частини. Після ліквідації пожежі і проведення розвідки в будинку знайшли тіло 83-річної господині. За попередньою інформацією, до пожежі призвів електрообігрівач, який експлуатувався із порушенням правил безпеки.

По обіді по лінії екстреного зв‘язку «101» від випадкового перехожого надійшло повідомлення про пожежу в побутовому вагончику села Домантове, Золотоніського району. Пожежу ліквідували рятувальники 8-ої Державної пожежно-рятувальної частини та добровольці МПК із села Домантово. На місці події знайшли тіло 50-річного господаря. За попередніми даними, причиною пожежі та загибелі чоловіка стало необережне поводження з вогнем під час куріння.

Ще одна пожежа, що забрала життя людини, сталася о 14:23 у житловому будинку у смт Лисянка. На місці пожежі працював черговий  караул Лисянського пожежно-рятувального посту,  який виніс із помешкання тіло 47-річного господаря. Як і у попередньому випадку, причиною пожежі та загибелі чоловіка  стала необережність під час куріння.

У зв’язку з цим, управління ДСНС України у Черкаській області вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, і навіть людських жертв.

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ ЗАВЖДИ:

– недбало кинуті непогашений сірник або недопалок можуть призвести до пожежі;

– не можна перевантажувати електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку;

– ні в якому разі не застосовувати замість запобіжників заводського виготовлення саморобні, що називаються в народі “жучки”;

– електронагрівальні прилади – праски, чайники, плитки та інші – слід встановлювати на підставках, що не згорають, а йдучи з будинку не забувати їх вимикати;

– недотримання правил пожежної безпеки при користуванні печами призводить до пожеж з тяжкими наслідками;

– виконуючи фарбувальні роботи, потрібно ретельно провітрювати приміщення, не запалювати сірники і не палити;

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки! Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами! Зберігайте сірники та запальнички подалі від дітей! Життя та здоров’я дітей у Ваших руках!

Якщо сталася пожежа, телефонуйте за номером 101.