Шахраї крадуть гроші за посередництвом SIM-карток: як зберегти фінанси?

27 Березня 2018 14:21

У Черкасах почастішали випадки, коли шахраї крадуть SIM-картки черкащан, привласнюючи собі фінансові номера. Злодії вигадують більш досконалі схеми шахрайства, ретельно вивчаючи послуги банків й використовуючи сучасні технології.

Як  подбати про безпеку своїх фінансів – радять черкаські банкіри:

 – у разі виявлення факту блокування SIM-картки, якщо маєте підозри про виготовлення її дублікату, слід терміново заблокувати усі рахунки та картки за номером цілодобової підтримки 3700 або у найближчому відділенні ПриватБанку;
– ніколи не підтверджуйте та не встановлюйте переадресації дзвінків з фінансових телефонів, не даючи шансів шахраям отримувати SMS-повідомлення для доступу до банківських рахунків;
– даючи об’яву про продаж чи купівлю, НІКОЛИ не вказуйте номер телефону, який є
фінансовим;

Наразі банкіри рекомендують усім своїм клієнтам користуватися лише контрактними номерами мобільних операторів. Ця рекомендація – використовувати як фінансові лише «контрактні» номери – убезпечить клієнтів від зміни чи перевипуску  SIM-карток. При наявності “контрактного номеру” зміна/перевипуск SIM-карток проводиться за умови повної ідентифікації клієнта за паспортом у сервісному центрі відповідного оператора.

Отже, попереджений – значить озброєний. Будьте пильними, дбайте про безпеку своїх фінансів, зверніться до свого мобільного оператора.

Джерело: pressch.blogspot.com