Золотоніські села “відключають” від газу на три доби (перелік)

2 Травня 2018 13:44

Золотоніське відділення ПАТ “Черкасигаз” просить населення та підприємства повністю припинити споживання природного газу для будь- яких потреб терміном на 72 години (3 доби) – з   600  ранку 09 травня по 600  ранку 12 травня.

У “Черкасигазі” повідомляють, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні запірної арматури на МГ “Уренгой-Помари-Ужгород” Золотоніське ЛВУМГ планує провести роботи з повним припиненням газопостачання від ГРС Золотоноша і ГРС Дмитрівка терміном на 72 години(3 доби). Роботи планується проводити у вказаний час.

У разі відбору газу з мереж на будь-які потреби відбудеться падіння тиску, а згодом і повна відсутність природного газу в системі газопостачання. А це, як наслідок, призведе до тривалого, технологічно складного та дороговартісного відновлення роботи газопроводів та газового обладнання на них. Газовики наголошують, що на час виконання згаданих робіт газ в мережах буде присутній, та його кількість буде обмеженою, що не дозволить його використання.

“Черкасигаз” просить золотонісців із розумінням поставитися до ситуації, що склалася, припинити споживання газу та спільними зусиллями не допустити аварійної ситуації на газових мережах.

Про можливість та час початку користування природним газом буде повідомлено додатково.