У Черкасах з отруєнням невідомою речовиною шпиталізували 42 школяра

8 Травня 2018 11:30

У Черкасах із попереднім діагнозом “отруєння невідомою речовиною” шпиталізували до обласної дитячої лікарні 42 учні ЗОШ №8. Такі дані станом на 11 ранку повідомив речник управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко. Всі потерпілі – учні 3-7 класів.

фото з мережі

Погано дітям почало ставати ще сьогодні вранці. О 9:15 до оперативно-координаціного відділу Управління ДСНС від диспетчера “Станції швидкої медичної допомоги” надійшло повідомлення про госпіталізацію до Черкаської обласної дитячої клінічної лікарні трьох дітей, які стали втрачати свідомість під час шкільної лінійки в ЗОШ №8. Згодом, кількість дітей, які почали скаржитися на нуждоту та запаморочення збільшилася до 15-ти.

Одразу після отримання повідомлення на місце події виїхала оперативно-мобільна група Управління ДСНС а також відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС, служби екстреного виклику міста, фахівці санітарно-епідеміологічної служби, Служби безпеки України, Національної поліції, керівництво місцевих органів влади.

фото Олександр Сергієнко

Проценко зазначає, що експрес-аналізом повітря на наявність сірководню, аміаку, хлору а також горючих газів, отруйних речовин на місці події виявлено не було. Згодом, були задіяні методики, що дозволяють зробити дослідження території та приміщень школи щодо небезпечних речовин більш широкого спектру дії. Триває робота щодо дослідження радіаційного фону.