Водіям пропонують рухатися в об’їзд через ремонт дороги Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на Уманщині (схема)

6 Липня 2018 20:20

У зв’язку з початком проведення робіт із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі від завтра, 7 липня, рух транспортних засобів здійснюватиметься по влаштованому об’їзду.


Для забезпечення безпеки руху на автодорозі М-12 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Тимчасова об’їзна дорога з двома смугами руху, довжиною 1 км, знаходитися поруч із автодорогою М-12, на ній влаштовано асфальтобетонне покриття для зручності водіїв та забезпечення руху усіх видів транспорту.

Як повідомляла раніше Служба автомобільних доріг у Черкаській області, роботи із реконструкції шляхопроводу на автодорозі М-12 розпочнуться лише після влаштування тимчасової об’їзної дороги.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Фактично буде збудовано новий шляхопровід через залізничну колію за сучасними стандартами.

Роботи з реконструкції цього шляхопроводу, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, проводить підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-Девелопмент». Роботи з реконструкції розпочалися 25 червня і будуть завершені до кінця 2018 року.