Французи у Шполі врятували на ставку хлопчика, який тонув

7 Серпня 2018 12:47

Двоє чоловіків та дівчина, які приїхали із Франції до України, аби допомогти налагодити на Шполянському насіннєвому заводі виробничу лінію, врятували у Шполі на місцевій водоймі 6-річного хлопчика.

Як розповів речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко, подія сталася 4 серпня близько 20-ї години. Франк, Бенуа та Кристель почули крики про допомогу дітлахів, які гралися на ставку без дорослих – один із хлопчиків почав тонути.

Діючи швидко та фахово, чоловіки пірнули на глибину де знайшли та підняли на поверхню дитину, яка не подавала ознак життя.

Уже на березі дорослі почали робити штучне дихання та непрямий масаж серця.
Коли на місце події прибула бригада “швидкої”, дорослі вже зуміли повернути хлопчика до життя, у нього з‘явився пульс, і він почав самостійно дихати.

Дитину, яка перебувала у важкому стані, терміново доставили до реанімаційного відділення Шполянської центральної районної лікарні.

Рятівники місцевого підрозділу ДСНС зустрівшись із рятувальниками, подякували французам за небайдужість та професійні дії під час порятунку дитини.

За словами наймолодшої француженки,- Крістель, врятувати дитину вдалось завдяки спеціальним курсам першої медичної допомоги, які вони усі пройшли у Франції під час підготовки волонтерів в місцевому пожежному підрозділі.

Наразі життя хлопчика поза небезпекою.