Трагедія нашої “оборонки” в тому, що нею керують люди з конфліктом інтересів, – Томенко

26 Вересня 2018 15:51

Трагедія української “оборонки” полягає в тому, що нею керують люди, які мають прямий конфлікт інтересів. Таку думку висловив лідер Громадського руху “Рідна країна” Микола Томенко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Усі керівники оборонпрому є людьми, які раніше керували обласними промінвестами і продавали автомобілі Порошенка і Кононенка-Свинарчука, – зазначив Томенко, і додав: – У мене питання — як вони можуть займатись творенням армії? Оборонною галуззю повинні створювати люди найвищого професійного рівня, які займалися воєнною справою і розуміються на цьому. Не може літаки збирати людина, що продавала машини, на які в Україні тільки колеса прикручували. Тому на 5 рік у нас виникла проблема ще й з флотом та Азовським морем”.

Політик також назвав дії президента по захисту акваторії Азовського моря показовими та безрезультатними.

“Президент показово провів заходи без результатів. Моя позиція полягає в тому, щоб обороняти і захищати країну, її громадян та території не лише в період виборчої кампанії, а постійно і системно. Обороняти Україну повинні люди, які мають ім‘я у цій сфері і не мають конфлікту інтересів. Не може бізнесмен, який виготовляє зброю, займати посаду, де він ділить бюджетні кошти на озброєння”, – сказав Микола Томенко.

Детальніше – у відео: