У деклараціях віце-спікера з Черкащини виявили порушення

1 Жовтня 2018 10:00

Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) затвердило в п’ятницю, 28 вересня, результати повної перевірки декларацій першого віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко. За інформацією агентства, Геращенко в декларації за 2015, 2016 та 2017 рік вносила недостовірні відомості, пише “Дзеркало тижня”.

DT.UA

Зокрема, в декларації за 2015 рік Геращенко вказала недостовірні дані щодо загальної площі квартири доньки, а також її вартості за останньою оцінкою. Недостовірні дані відрізняються від достовірних на 17,4 тис. гривень.

Також недостовірні дані були внесені щодо площі квартири матері віце-спікера, також невірно вказана дата придбання автомобіля Ford Explorer і автомобіля Toyota Camry. У декларації за 2016 рік недостовірні дані відрізняються від достовірних на суму 40,3 тис. гривень, а в декларації за 2017 рік – на 28,7 тис. гривень.

При цьому в НАЗК відзначають, що виявлених фактів недостатньо для залучення Геращенко до адміністративної або кримінальної відповідальності, оскільки сума недостовірних відомостей не перевищує 50 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що НАЗК виявило порушення у фінзвітах 18 партій. Недостовірні дані були виявлені в декларація хголови Верховної Ради Андрія Парубія та міністра освіти Лілії Гриневич.