Черкаси – найкримінальніше місто в країні

26 Жовтня 2018 14:02

Черкаси – найкримінальніше місто в Україні. Таку думку висловив начальник кримінальної поліції, перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін. Безпека черкащан, переконаний він, далеко в пріорітеті для місцевої влади.

Ось що Аброськін написав у своєму фейсбуку з цього приводу:

“Зранку по дорозі на службу чомусь згадав Маріуполь.

2014-2015 роки. Йде війна, гинуть щодня мирні люди, окупанти розстрілюють з градів Маріуполь, але місто живе, міський голова Юрій Хотлубей, а пізніше Вадим Бойченко, депутати міської ради опікуються захистом громадян. В ті найтяжкі дні проводять сесії, ухвалюють рішення про виділення грошей на програму “Безпечне місто”, “Правопорядок”, вони думали про майбутнє.

Сьогодні Маріуполь – це найбезпечніше місто, бо громада, поліція та військові роблять все можливе заради цього.

Інша ситуація – центральна Україна. Мирне місто Черкаси, де кілька днів тому проводив нараду керівників кримінальної поліції України – найкримінальніше місто в країні.

Питаю у керівника ГУНП Черкащини, як місцева влада турбується за безпеку своїх мешканців, чи працює програма “Безпечна місто”. Відповідь – ні.

Тому ще раз дякую, зокрема місцевій владі Маріуполя та іншим містам Донецької області, а також всім іншим місцевим головам та депутатам країни, для яких безпека мешканців їх громад на першому місці”.