У центрі Черкас підняли прапор ВМС України (фото)

6 Грудня 2018 14:05

Сьогодні на флагштоці біля будівлі Черкаської міської ради підняли прапор Військово-морських сил України. Так наше місто висловлює підтримку українським морякам, які нині опинились у полоні після нападу росіян у Керченській протоці 25 листопада.

Нагадаємо, йдеться про 24 службовців ВМС із малих броньованих артилерійських катерів «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдового буксиру «Яни Капу». Ці судна здійснювали перехід із Одеси до Маріуполя в Азовському морі. Натомість Росія заблокувала їм прохід до Керченської протоки. Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем «Дон».

Стяг військово-морських сил біля мерії підняли заступник міського голови Черкас Ігор Волошин та вихованець Клубу юних моряків Євген Воронюк.

“Цей прапор сьогодні замайорів, як і в багатьох інших містах України, у знак солідарності з нашими моряками та їхніми рідними. Уся територіальна громада прагне, аби якомога швидше вони повернулися додому, – прокоментував Ігор Волошин та привітав усіх присутніх із Днем Збройних сил України. – Це не лише чоловіче свято, а й жінок. Понад 30 тисяч українок нині боронять нашу державу. Міцного здоров’я всім, родинного затишку та мирного неба!”.

Прапор військово-морських сил сьогодні підняли й біля Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, наприкінці листопада прапор ВМС підняли і біля будівлі Смілянської міської ради – на знак підтримки земляків, які опнилися в полоні російських агресорів.