“Рибалкопад” розпочався на водоймах Черкащини, – рятувальники

1 Березня 2019 13:45

Упродовж однієї доби на водоймах Черкащини зафіксовані три випадки, коли рибалки провалювалися під кригу. Двічі чоловікам удалось вибратися із небезпеки самостійно. У Черкасах життя 69-річному чоловікові рятували водолази управління ДСНС в області.

Як розповів речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко, 28 лютого о 15:35 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про рибалку, який провалився під лід та почав тонути на річці Дніпро.

Перебуваючи на риболовлі в районі мосту, літній чоловік відчув, як навколо нього розпочався рух криги. Схопивши рибальське знаряддя чоловік чимдуж кинувся до берега. Проте, проскочити небезпечну ділянку йому не вдалося і він провалився під лід.

Про подію до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС повідомили інші рибалки, які знаходилися на безпечній відстані від місця події.

За викликом, на порятунок рибалки оперативно прибув катер на повітряній подушці “Пегас” із водолазами відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління. Виловивши серед крижин невдаху-рибалку, водолази доставили його до берега, де на нього чекали лікарі швидкої медичної допомоги.